tel kom: +48 730 30 40 80

ul. Biograficzna 1, 01-991 Warszawa, woj. mazowieckie

Menu

ZASŁONY - WARSZAWA

ZASŁONY - WARSZAWA | SZYCIE ZASŁON

 
OFERUJEMY PROFESJONALNE USŁUGI Z ZAKRESU SZYCIA ZASŁON

Zasłony to nie tylko funkcjonalne uzupełnienie firan, gwarantujące odrobinę prywatności w domu. To także fantastyczny sposób, aby dodać pomieszczeniu niepowtarzalnego charakteru. Ten unikalny element dekoracji okien wraca do łask, bijąc rekordy popularności.

Zaprojektujemy i uszyjemy zasłony na miarę Państwa potrzeb. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, analizujemy potrzeby i dopasowujemy projekt do wnętrza. Tworzymy zarówno nowoczesne zasłony jak i klasyczne sztory czy lambrekiny.

Firma TEWI z siedzibą w Warszawie zajmuje się profesjonalnym szyciem zasłon na zamówienie. Realizujemy nawet najbardziej wymagające projekty, chcąc sprostać wszystkim oczekiwaniom naszych klientów. W celu zapewnienia najwyższej jakości usług i produktów, podjęliśmy współpracę z najlepszymi dostawcami tkanin. 

Z naszej fachowej usługi szycia zasłon korzystają przede wszystkim klienci z Warszawy i okolic aczkolwiek grono odbiorców stale się rozszerza. Mamy głowy pełne pomysłów oraz wieloletnie doświadczenie krawieckie, co pozwala nam realizować nawet najbardziej wymagające projekty. 

Nasze usługi szycia zasłon należą do najbardziej profesjonalnych na lokalnym rynku (Warszawa i okolice).

Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług!

TEWI | Zasłony, szycie zasłon - Warszawa

Facebook Twitter Google+ Pinterest

Zasłony - galeria

Oferta TEWI...

Stawiamy na najwyższą jakość,
przy zachowaniu cen przystępnych dla każdego!