tel kom: +48 730 30 40 80

ul. Biograficzna 1, 01-991 Warszawa, woj. mazowieckie

Menu

Szycie rolet rzymskich - Warszawa

SZYCIE ROLET RZYMSKICH - WARSZAWA

Szycie rolet rzymskich o standardowych wymiarach jak i tych bardzo nietypowych

Rolety rzymskie to nowoczesny i bardzo efektowny rodzaj dekoracji okien, który cieszy się coraz większą popularnością. Łączą funkcje dekoracyjne i praktyczne, nadając wnętrzu charakter jednocześnie chroniąc je przed słońcem.

Rolety rzymskie świetnie sprawdzają się we wnętrzach nowoczesnych jak i tych bardziej klasycznych. Dzięki możliwości wykorzystania różnorodnych materiałów, rolety mogą zastępować tradycyjne firany lub zasłony - mogą przepuszczać światło lub całkowicie od niego osłaniać. Mogą występować samodzielnie lub jako dodatek do zasłon. Dzięki dostępności wielu sposobów wykończeń, rolety rzymskie idealnie wpasowują się we wnętrza i nadają im nietuzinkowy charakter.

Zajmujemy się projektowaniem i szyciem rolet rzymskich na wymiar. Oferujemy szycie rolet rzymskich o standardowych wymiarach jak i tych bardzo nietypowych - szerokich lub bardzo długich. Współpracujemy z dostawcą najwyższej jakości mechanizmów, tym samym jesteśmy przekonani o niezawodności naszych rolet. Gwarantujemy materiały najwyższej jakości, dzięki czemu nasze rolety rzymskie służą klientom wiele lat.

Firma TEWI służy swoja wiedzą i doświadczeniem zarówno w projektowaniu jak i szyciu rolet rzymskich. W swojej pracy dbamy o indywidualne podejście do każdego projektu i najwyższą jakość wykonania. Dbamy o najdrobniejsze szczegóły i dopracowujemy każdy detal aby oddać w Państwa ręce produkt najwyższej jakości.

Działamy głównie na terenie Warszawy i okolic. Zapraszamy do kontaktu i współpracy!

TEWI | Szycie rolet rzymskich - Warszawa

Facebook Twitter Google+ Pinterest

Szycie rolet rzymskich - galria

Oferta TEWI...

Stawiamy na najwyższą jakość,
przy zachowaniu cen przystępnych dla każdego!