tel kom: +48 730 30 40 80

ul. Biograficzna 1, 01-991 Warszawa, woj. mazowieckie

Menu

 Firany - Warszawa - Szycie firan

Firany - Warszawa | Szycie firan

 
PROFESJONALNE USŁUGI Z ZAKRESU SZYCIA FIRAN

Znamy sposób jak wyróżnić okno pośród wielu innych, a jednocześnie dodać wnętrzu niepowtarzalnego charakteru!

Firany, które tworzymy, doskonale wkomponowują się w każdą przestrzeń, nadając pomieszczeniu przytulności i nietuzinkowości. Doświadczeni pracownicy naszej firmy służą swoim wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu i szyciu dekoracji okien. Gwarantujemy materiały najwyższej jakości oraz usługi na najwyższym poziomie. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów.

Rozmowa z klientem - projekt firany - szycie

Pracę nad projektem zawsze rozpoczynamy od spotkania z klientem. Analizujemy funkcje pomieszczenia i zapoznajemy się z wymaganiami klienta. Wspólnie dobieramy materiały, dopasowując je zarówno do wnętrza jak i danego projektu, w celu zapewnienia jak najlepszego efektu końcowego. Szycie firan odbywa się z dbałością o najdrobniejsze detale, chcąc przekazać w Państwa ręce produkt jak najwyższej jakości.

Oferujemy projektowanie i szycie firan głównie na terenie Warszawy i okolic. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i nietuzinkowe projekty aranżacji okien. Chętnie służymy swoim doświadczeniem. Pomożemy podkreślić charakter mieszkania i wydobyć z każdego pomieszczenia to, co najlepsze. Nowe dekoracje okien dadzą mieszkaniu nowy wystrój i powiew świeżości.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i kontaktu! 

TEWI | Firany, szycie firan - Warszawa

Facebook Twitter Google+ Pinterest

Oferta TEWI...

Stawiamy na najwyższą jakość,
przy zachowaniu cen przystępnych dla każdego!